DİYARBAKIR ÇERMİK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüzün Karne Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüzün Karne Mesajı

 

Kıymetli Meslektaşlarım,

 

Sevgili Öğrenciler,

 

Değerli Veliler,

 

2015-2016 eğitim öğretim yılı 1. yarıyıl döneminin sonuna gelmiş bulunuyoruz. Bu süre içerisinde göstermiş olduğunuz üstün gayret ve çalışmalarınızdan dolayı herbirinizi en içten duygularımla kutluyorum.

 

Sevgili Öğrenciler,

 

22 Ocak 2016 Cuma günü Eğitim-Öğretim yılının ilk yarısını tamamlayarak sizlerle birlikte karne heyecanını yaşadığımız bu günde, notlarınız ne olursa olsun umudunuzu, cesaretinizi, inancınızı ve kendinize olan güveninizi diri tutarak iyi bir tatil geçirmenizi diliyorum.

 

Değerli Anne Babalar,

Çocuklarımızın sağlıklı, huzurlu, başarılı ve ayakları yere sağlam basan bireyler olarak yetişmelerinde hiç şüphe yok ki sizlerin emekleri yadsınamaz. Öğrencilerimizin karnelerini aldıkları bu günde onlara verdiğiniz olumlu desteğin, özgüvenlerini olumsuz yönde etkileyecek yaklaşımlardan uzak durmanızın, yapıcı, destekleyici tutumlar sergilemenizin arzu edilen güzel sonuçlara ulaşılmasında önemli bir yeri olduğuna inanıyorum.

Karne notları nasıl olursa olsun,çocuklarımıza güvenmeli,onları cesaretlendirmeli, eksikliklerini tamamlamaları için gereken katkıyı hep beraber sağlamalı, hiçbir karnenin çocuklarımız kadar değerli olmadığı asla unutmamalıyız. Bu vesileyle çocuklarınızla birlikte eksiklerimizi gidererek sağlıklı, huzurlu ve verimli bir tatil süreci geçirmenizi ümit ediyorum.

Kıymetli Meslektaşlarım,

Bütün bir eğitim öğretim dönemi boyunca öğrencilerimizi ilgi ve yetenekleri doğrultusunda en iyi şekilde yetiştirmek; sağlıklı, mutlu ve kendini gerçekleştirmiş bireyler olarak geleceğe hazırlamak amacıyla öğrencilerimize ve ailelerine gösterdiğiniz destek, emek ve üstün gayretleriniz için her birinize teşekkürlerimi sunuyor; çalışmalarınızın hayırlara vesile olmasını, gelecek başarılara ışık tutmasını diliyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

   

                                                                                                                                                                                                                                                                          Murat BOZDOĞAN

                                                                                                                                                                                                                                                                       İlçe Milli Eğitim Müdürü

 

Hükümet Konağı Kat 2 21600 Çermik/Diyarbakır - 0412 461 21 46

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.