DİYARBAKIR ÇERMİK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Masa Tenisinde İl Şampiyonuyuz

 Masa Tenisinde İl Şampiyonuyuz

Diyarbakır Gençlik Spor İl Müdürlüğü tarafından il genelinde ortaokullar arasında düzenlenen tenis turnuvasında Bintaş ortaokulu öğrencileri minikler ve yıldızlar kategorisinde il birincisi oldu.

 

Diyarbakır Gençlik Spor İl Müdürlüğü tarafından Diyarbakır genelinde düzenlenen ortaokullar arası minikler ve yıldızlar masa tenisi turnuvasında il birincisi olan öğrencilerimiz 17 Mart’ta Adıyaman’da yapılacak Bölge müsabakalarında Diyarbakır’ı temsil edecek.

 

Masa tenisi turnuvasında minikler ve yıldızlar kategorisinde il birincisi olan Bintaş Ortaokulu öğrencileri, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürümüz Hikmet PINAR ,Okul Müdürü İhsan Eser ve okul idarecileriyle birlikte Kaymakamımız Remzi Demir’i makamında ziyaret ettiler. Kaymakam Demir, masa tenisi turnuvasında minikler ve yıldızlar kategorisinde il birincisi olan öğrencileri ve okul idarecilerini başarılarından dolayı tebrik ederek öğrencilere masa tenisi raketi hediye etti.

 10-03-201610-03-2016

Hükümet Konağı Kat 2 21600 Çermik/Diyarbakır - 0412 461 21 46

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.